Hlavní navigace

Reto Meier bude radit vývojářům českých Android aplikací

2. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Přesně za týden proběhne další setkání z cyklu aDevMeetups. Aplikace českých vývojářů bude tentokrát rozebírat exkluzivní zahraniční host, vysoce postavený Googler přímo z Android teamu Reto Meier.

GDG ČVUT se povedl husarský kousek – uspořádat variantu pořadu The App Clinic čistě pro aplikace českých vývojářů. Rozebírat aplikace bude Reto Meier, vysoce postavený Googler přímo z Android teamu a autor knihy Professional Android 4 Application Development.  Čeští vývojáři tak mají možnost se zviditelnit a zvýšit šance na své zvýraznění na hlavní stránce Google Play.

KL22 hlasovani

Reto Meier

Reto Meier

Setkání proběhne v úterý 9. dubna od 18:00 do 19:30 v prostorách ČVUT – Fakulty informačních technologií, místnost T9:111 (první patro), Thákurova 9, Praha 6.

aDevMeetup #4, který proběhl 12. února.
Autor: Tomáš Jukin a David Vávra

aDevMeetup #4, který proběhl 12. února.

Můžete se zúčastnit osobně nebo přes vysílaný Hangout přímo na stránce Android Developers. Na příkladu konkrétních aplikací se nejlíp dozvíte, jak tvořit lepší Android aplikace. Akce bude probíhat v anglickém jazyce. Po skončení se můžete zůčastnit networkingu v blízké restauraci.