Hlavní navigace

Retro Music Television „omládne“. Do vysílání zařadí hudební blok Dvoutisícovky

28. 12. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Hudební kanál rozhodně nechce změnit své zaměření a začít servírovat divákům novou muziku. Tímto blokem jim chce nabídnout pouze hity z dob nedávno minulých.

Do vysílání hudebního kanálu Retro Music Television míří nový hudební formát Dvoutisícovky. Jak název napovídá, půjde o blok, který nabídne výhradně hudbu milénia. Retro se tak tímto formátem bude částečně překrývat se zaměřením stanic, jako je například Óčko. Jako každý rok na Silvestra, i letos přidá hudební program stovky klipů mladšího data. 1. ledna 2013 budou do vysílání zařazeny klipy, které vznikly v roce 2000.

Z ARCHIVU: Retro Music Television přechází na DVB-S2 a 16:9, Skylink ji dá do balíčku Digital

A kdy se na nový hudební blok mohou diváci stanice těšit? Dvoutisícovky bude Retro Music Television vysílat vždy v pondělí, ve středu a v pátek od 18 do 19 hodin. Společně s oblíbenou „Retrománií“, tedy s největšími retro-hity od 60. do 90. let, resp. do roku 2000, tak vytvoří podvečerní blok, který nemá v hudebním televizním éteru obdoby, uvedla pro DigiZone.cz programová ředitelka stanice Lenka Tesařová.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).