Hlavní navigace

Retro Music TV: Nelibost operátorů vůči on-line vysílání zjišťujeme

7. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
7. 6. 2010

V minulých dnech přinesl server Parabola.cz informaci, že někteří operátoři nejsou spokojeni se zahájením internetového vysílání nové hudební stanice Retro Music Television. Podle webu, respektive dvou anonymních zdrojů, si kanál tímto krokem podřezává větev při jednáních se společnostmi, které by ji mohli zařadit do své nabídky.

Žádnou takovou informaci nemám k dispozici. Internetový stream by měl sloužit jako jakási promo nabídka, aby nalákala budoucí diváky. Naší prioritou je pochopitelně vysílání u kabelových a satelitních operátorů. V případě zjištění, že se on-line stream některému operátorovi nelíbí, budeme to řešit, uvedl pro DigiZone.cz jeden ze zakladatelů stanice Jiří Němeček. O tom, zdali nabídka živého vysílání na internetu zmizí, je předčasné hovořit. Retro Music Television je v tuto chvíli součástí nabídek satelitních platforem CS Link a Skylink a také menších kabelových a IPTV operátorů.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).