Hlavní navigace

Richard Rybníček nastoupí do Febio TV už 10. července

21. 6. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 322915
21. 6. 2006

Digitální televizi Febio, která na jaře příštího roku zahájí vysílání v přechodném pozemním multiplexu C, povede od 10. července nynější generální ředitel veřejnoprávní Slovenské televize (STV) Richard Rybníček. Serveru DigiZone.cz to potvrdil majitel stanice Fero Fenič. Během dopoledne pak Rybníček podle očekávání oznámil Radě STV, že k 10. červenci rezignuje na svoji současnou funkci.

BRAND

Panu Rybníčkovi jsem tuto funkci nabídl ještě před udělením digitální licence Febio TV a po jejím udělení jsme se na jeho nástupu do Febio TV dohodli. Vzhledem k připravovaným slovenským volbám, které proběhly uplynulý víkend, jsme však nechtěli destabilizovat STV a jeho nástup odsunuli až na tento termín po volbách, vysvětlil Fenič. První informace o Rybníčkově nástupu do Febio TV unikly do médií přede dvěma měsíci.

Jména dalších členů managementu televize Febio chce Fenič sdělit až po 10. červenci. Chceme panu Rybníčkovi poskytnout nějaký čas na seznámení s nimi a respektovat jeho případné právo veta, dodal.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).