Hlavní navigace

Říjen na HBO: Mafie v Atlantic City III, Pravá krev V, Pařba v Bangkoku a Super 8

17. 9. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ DOKUMENT Řadu atraktivních novinkových titulů si připravil na říjen pro své diváky filmový kanál HBO. Potěší především dva seriálové počiny – Mafie v Atlantic City a Pravá krev.

V pokračování úspěšné komedie Pařba ve Vegas se Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) vydávají na Stuovu svatbu do exotického Thajska. Po Dougově nezapomenutelné rozlučce se svobodou v Las Vegas nehodlá Stu nic riskovat a zvolí decentní a bezpečnou předsvatební oslavu. Jenže věci nejdou vždy podle plánu. Co se stalo ve Vegas, je jedna věc, ovšem co se stane v Bangkoku, si lze představit jen stěží – opice, tetování a také návrat pana Chowa. Diváci uvidí v průběhu října na HBO a HBO HD také premiéry snímků Super 8, Twilight sága: Rozbřesk, I. část a Robin Hood (verze s Russellem Crowem).

MMF tip early

DOKUMENT: Přehled zářijových premiér  na HBO a HBO HD (PDF, 395 kB)

Hlavní programovou novinkou však bezpochyby bude třetí řada seriálu Impérium: Mafie v Atlantic City. Ta navazuje 16 měsíců po skončení předchozí řady oslavou Nového Roku 1923. Bouřlivá dvacátá léta začala a ačkoli ekonomika je na vzestupu, alkohol se stal vzácností, soupeření je nelítostné a gangesterské násilí nezná mezí. Nuckyho manželství s Margaret (Kelly Macdonald) byl vlastně takový malý podvod, novomanželka totiž nechala převést většinu jeho majetku do vlastnictví církve. Nucky nyní čelí nové konkurenci v podobě Gypa Rosettiho (Bobby Cannavale), který strategicky staví stanici mezi New Yorkem a Atlantic City, ve snaze Nuckyho odříznout a přebrat jeho zakázky. Svou premiéru má v říjnu také pátá řada seriálu Pravá krev (True Blood).

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).