Hlavní navigace

Roklen24 nachystal redesign. Přijde i placený obsah pro finanční experty

13. 5. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

K druhým narozeninám si server nadělil nové analytické a vzdělávací sekce a další nástroje ze světa fintechu.

Po dvou letech fungování se pouští server do hlubších zákoutí finančnického zpravodajství. A podobně jako třeba Reuters nebo Bloomberg bude poskytovat terminály. Stejně jako u globálních služeb to ale nebude zadarmo. 

„Do poloviny roku bychom chtěli ještě stihnout spustit rozšíření portálu pro registrované uživatele. Poté přijde na řadu placený obsah pro profesionály. Se švýcarskou společností SIX Financial Services připravujeme datový terminál, dále spustíme online platformu makroekonomických ukazatelů české i světové ekonomiky včetně prognóz RoklenPro Economics a součástí placené nadstavby bude také Research,“ vysvětluje šéf portálu Roklen24 Radim Krejčí

Nová sekce RoklenPro už proto obsahuje analytické a informační nástroje, jako třeba oceňovací kalkulačka Value-MAT, nástroj pro parametrické nebo vyhledávání akcií Stock Screener.

CIF23

Portál prošel i redesignem. „Cílem redesignu bylo také zpřehlednění struktury portálu a lepší kategorizace zpravodajství,“ dodává Krejčí.

Kromě toho se chystá mateřská firma Roklen spustit crowdfundingový server Fundlift. Na něm pracovala společně s investiční skupinou Rockaway. 

Autor článku

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).