Hlavní navigace

Roklen24 nachystal redesign. Přijde i placený obsah pro finanční experty

Jan Beránek

K druhým narozeninám si server nadělil nové analytické a vzdělávací sekce a další nástroje ze světa fintechu.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Po dvou letech fungování se pouští server do hlubších zákoutí finančnického zpravodajství. A podobně jako třeba Reuters nebo Bloomberg bude poskytovat terminály. Stejně jako u globálních služeb to ale nebude zadarmo. 

„Do poloviny roku bychom chtěli ještě stihnout spustit rozšíření portálu pro registrované uživatele. Poté přijde na řadu placený obsah pro profesionály. Se švýcarskou společností SIX Financial Services připravujeme datový terminál, dále spustíme online platformu makroekonomických ukazatelů české i světové ekonomiky včetně prognóz RoklenPro Economics a součástí placené nadstavby bude také Research,“ vysvětluje šéf portálu Roklen24 Radim Krejčí

Nová sekce RoklenPro už proto obsahuje analytické a informační nástroje, jako třeba oceňovací kalkulačka Value-MAT, nástroj pro parametrické nebo vyhledávání akcií Stock Screener.

WT100_Podcasty Dan Tržil4

Portál prošel i redesignem. „Cílem redesignu bylo také zpřehlednění struktury portálu a lepší kategorizace zpravodajství,“ dodává Krejčí.

Kromě toho se chystá mateřská firma Roklen spustit crowdfundingový server Fundlift. Na něm pracovala společně s investiční skupinou Rockaway.