Hlavní navigace

Rozhlas a televize Slovenska už začaly používat nová loga

3. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
3. 10. 2011

Veřejnoprávní subjekt Rozhlas a televize Slovenska (RTVS) se přihlásil k novým logům a zkratce, které si zaregistroval v polovině srpna u tamního Úřadu průmyslového vlastnictví (ÚPV). Nové komunikační prvky se objevily na komunitních portálech Facebook a Twitter. Logo je složeno z písmen RTV, nikoliv tedy RTVS, jako tomu bylo doposud, za kterými následuje dvojtečka.

ICTZ23

K TÉMATU: Rozhlas a televize Slovenska si registruje nový název pro sebe i okruhy

Veřejnoprávní televize chce oslovit zejména mladé diváky a posluchače a přiblížit se jim přes sociální stě. Na oficiálním Facebooku rozhlasu a televize Slovenska se budou objevovat nové relace, premiéry, případně zajímavé programy a informace o aktivitách RTVS, upozornil mluvčí veřejnoprávních médií Richard Šümeghy. Facebookovou stránku najdou zájemci na adrese: http://facebo­ok.com/rtvs.sk, twitterovou pak na http://twitter­.com/rtvs. V průběhu tohoto měsíce proběhnou změny také na webu www.rtvs.sk.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.