Hlavní navigace

Rozhlas a televize Slovenska už začaly používat nová loga

3. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
3. 10. 2011

Veřejnoprávní subjekt Rozhlas a televize Slovenska (RTVS) se přihlásil k novým logům a zkratce, které si zaregistroval v polovině srpna u tamního Úřadu průmyslového vlastnictví (ÚPV). Nové komunikační prvky se objevily na komunitních portálech Facebook a Twitter. Logo je složeno z písmen RTV, nikoliv tedy RTVS, jako tomu bylo doposud, za kterými následuje dvojtečka.

K TÉMATU: Rozhlas a televize Slovenska si registruje nový název pro sebe i okruhy

Veřejnoprávní televize chce oslovit zejména mladé diváky a posluchače a přiblížit se jim přes sociální stě. Na oficiálním Facebooku rozhlasu a televize Slovenska se budou objevovat nové relace, premiéry, případně zajímavé programy a informace o aktivitách RTVS, upozornil mluvčí veřejnoprávních médií Richard Šümeghy. Facebookovou stránku najdou zájemci na adrese: http://facebo­ok.com/rtvs.sk, twitterovou pak na http://twitter­.com/rtvs. V průběhu tohoto měsíce proběhnou změny také na webu www.rtvs.sk.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).