Hlavní navigace

Český rozhlas hledá šéfa Centra pro děti a mládež. Chystá dětské rádio

7. 2. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
7. 2. 2012

Výběrové řízení na vedoucího připravovaného Centra pro děti a mládež vypsal Český rozhlas. Zájemci, kteří mají vysokoškolské vzdělání, přehled v oblasti literatury, hudby a tvorby pro děti a mládež a zkušenosti s řízením většího pracovního týmu se mohou hlásit do 17. února. Rozhlas po nich požaduje kromě standardního životopisu, dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a motivačního dopisu i zpracování koncepce digitální stanice pro děti a mládež.

K TÉMATU: Dětské Pigy rádio chce expandovat z internetu do pražského FM éteru

CIF - osobnosti

Zaslané přihlášky bude hodnotit komise jmenovaná generální ředitelem Petrem Duhanem. Vedoucí centra se má funkce ujmout 1. dubna. Centrum pro děti a mládež bude klíčovým útvarem při přípravě moderně pojatých pořadů pro nejmladší posluchače. Cílem je získat a udržet dětské posluchače ve stále náročnějším konkurenčním prostředí, nabídnout jim nové formáty a využít k tomu i multimediální technologie, uvádí rozhlas na svých internetových stránkách.

Plánované Centrum pro děti a mládež bude také mít na starosti chystanou digitální a internetovou stanici s předpokládaným zkušebním startem v září 2012, dodal rozhlas.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).