Hlavní navigace

Rozhlas slibuje: Odhalení budou pokračovat

19. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

19. 3. 2009

Posluchači Českého rozhlasu a zájemci o tak trochu jinou reality show Odhalení, kteří se báli, že bude tento projekt ukončen, si mohou alespoň prozatím oddechnout. Jako důvod k optimismu může být pozvánka od veřejnoprávního média, která včera dorazila do redakce serveru DigiZone.cz. Český rozhlas totiž pořádá příští týden ve spolupráci s hnutím Greenpeace tiskovou konferenci.

Pozvánka slibuje, že se budou přítomní moci seznámit s vernisáží výstavy Fenomén Odhalení, prezentací afrických aktivit projektu směřujících k ochraně goril a hlavně, že budou prezentovány informace o pokračování projektu Odhalení v mezinárodním měřítku. Stále aktivní a s novými příspěvky jsou i webové stránky na adrese www.rozhlas.cz/od­haleni/. Český rozhlas tak zároveň tímto krokem popřel informaci médií z prosince loňského roku, kdy měl být projekt ukončen kvůli ztrátě podpory ze strany vedení rozhlasu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.