Hlavní navigace

Rozhlasová show na TV JOJ skončila, u diváků neuspěla

16. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
16. 10. 2009

Kvůli neúspěchu u diváků skončila dnes na slovenské TV JOJ televizní obdoba rozhlasové ranní show, kterou stanice vysílala ve spolupráci s komerčním Fun Rádiem. Jak upozornil server Mediálne.sk, stalo se tak přesně dva měsíce po jejím startu na televizní obrazovce. Diváci zde mohli vidět jako jednoho z moderátorů Adelu Banášovou, která je nyní populární také v tuzemsku díky Česko Slovenské SuperStar.

Mediálne však v zápětí dodává, že pořad by se měl na obrazovce televize JOJ přece jen objevit, ovšem ve zkrácené podobě a pouze jednou týdně, a to v pondělí od osmi do devíti hodin počínaje 26. říjnem. Stanice se odmítla podle serveru k této programové změně vyjádřit, za tímto faktem však určitě stojí neúspěch u diváků, protože poslední dny nedokázala Ranná šou přilákat ani deset procent diváků u obrazovek a porážely je i jinak neúspěšné formáty konkurenčních televizí.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.