Hlavní navigace

RRTV udělila rádiu Šlágr licenci pro celoplošné digitální vysílání

Autor: FTV Prima
Jan Brychta

Dále Rada udělila dvě licence společnosti FTV Prima k provozování televizního vysílání programu Prima plus a Prima +1 šířených prostřednictvím družice.

Doba čtení: 1 minuta

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání na svém letošním 21. zasedání projednala 36 bodů programu, vyhodnotila 27 stížností diváků a posluchačů, vydala pět upozornění na porušení zákona a rozhodla o zahájení tří správních řízení. Dále Rada udělila licenci společnosti Šlágr TV k provozování celoplošného digitálního rozhlasového vysílání programu Šlágr Rádio šířeného prostřednictvím vysílačů.

IAC 19 - tip 2 řečníci

Licence byla udělena i Krajské nemocnici Liberec, která je tak oprávněna k provozování místního televizního vysílání programu KNL TV prostřednictvím kabelových systémů. Licenci k provozování regionálního zemského digitálního televizního vysílání programu Regionální televize TVS prostřednictvím vysílačů získala i společnost J.D.Production.

Dvě licence pak obdržela společnost FTV Prima, první se týká provozování televizního vysílání programu Prima plus a druhá Prima +1, což je program určený primárně pro území Slovenské republiky. RRTV také zaevidovala jednoho nového poskytovatele audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání, společnost MB Media Production, která provozuje zpravodajsko-informační portál eostrov.cz. Celkem tak Rada eviduje 145 zapsaných poskytovatelů audiovizuálních služeb.

Našli jste v článku chybu?