Hlavní navigace

S Levnotelem se už nedovoláte

18. 3. 2003
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Službu obchodních a odborných služeb se zvláštním tarifem na přístupových číslech služby využívaných k poskytování služeb „Levnotelu“ poskytovala společnost Contactel s.r.o. na základě uzavřené smlouvy o poskytování služby jisté zahraniční společnosti nesoucí název zcela odlišný od názvu „Levnotel“, která službu využívala k dalšímu poskytování telekomunikačních služeb, a to služby volání do celého světa. Protože službu obchodních a odborných služeb se zvláštním tarifem poskytovala společnost…

Službu obchodních a odborných služeb se zvláštním tarifem na přístupových číslech služby využívaných k poskytování služeb „Levnotelu“ poskytovala společnost Contactel s.r.o. na základě uzavřené smlouvy o poskytování služby jisté zahraniční společnosti nesoucí název zcela odlišný od názvu „Levnotel“, která službu využívala k dalšímu poskytování telekomunikačních služeb, a to služby volání do celého světa. Protože službu obchodních a odborných služeb se zvláštním tarifem poskytovala společnost Contactel s.r.o. v rozporu podmínkami stanovenými v generální licenci k poskytování služeb se zvláštním tarifem mimo území ČR, zahájil ČTÚ se společností Contactel s.r.o., správní řízení ve věci porušení podmínek k poskytování těchto služeb a tím i porušení zákona o telekomunikacích. (ČTÚ)

Autor článku

Autor se zabývá výkonovým marketingem na internetu. Pracoval pro Advertures, Dobrý web a Outrider. Martin byl dříve redaktorem Lupy a dalších periodik o IT.