Hlavní navigace

S Rádiem Česko se před budovou Rozhlasu loučily desítky lidí

Stanice byla nucena ukončit vysílání nejen proto, že se integrovala do nové stanice mluveného slova, ale také proto, že už de facto neměla, kde vysílat.
Lukáš Polák 1. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Happeningu při příležitosti ukončení vysílání zpravodajské stanice Rádio Česko se před budovou Českého rozhlasu zúčastnily včera desítky lidí. Informovala o tom ČTK. Na akci nechyběl ani dosavadní šéfredaktor stanice Václav Sochor, který od dnešního dne přechází do vydavatelství Economia, kde bude působit na pozici vydavatele odborných marketingových titulů a šéfredaktora oborového týdeníku Marketing&Media. Ten donedávna vedl Daniel Köppl.

KL20-tip-hlasovani

K TÉMATU: Rádio Česko dnes v 16:00 ukončí vysílání, před budovou rozhlasu proběhne happening

Díky moc všem příznivcům kvalitního zpravodajství a publicistiky a doufám, že se podobné vysílání ve stejné kvalitě ještě někde na českém éteru brzo objeví, řekl zúčastněným na včerejším happeningu Sochor. Editor Deníku Referendum a místostarosta Městské části Praha 3 Matěj Stropnický, které se akce také zúčastnil, ČTK řekl, že stanice plnila základní zásady veřejnoprávního média, tedy na prvním místě informovat, pak vzdělávat a nakonec až bavit.