Hlavní navigace

Safari míří na Windows, vydána veřejná betaverze

Jiří Macich ml.

Ze stránek společnosti Apple je možné stáhnout veřejnou betaverzi webového prohlížeče Safari pro Windows. Že prohlížeč doposud známý ze systému Mac OS X a počítačů značky Apple není ještě zdaleka připraven pro uživatele Windows potvrzuje třeba špatné zobrazování diakritiky. Safari je podle posledních statistik společnosti NetApplications třetím nejpoužívanějším prohlížečem ve Spojených státech. Přechod na něj doporučil svým uživatelům i Microsoft, když ukončil vývoj MSIE pro Mac. (upozornil…

Ze stránek společnosti Apple je možné stáhnout veřejnou betaverzi webového prohlížeče Safari pro Windows. Že prohlížeč doposud známý ze systému Mac OS X a počítačů značky Apple není ještě zdaleka připraven pro uživatele Windows potvrzuje třeba špatné zobrazování diakritiky. Safari je podle posledních statistik společnosti NetApplications třetím nejpoužívanějším prohlížečem ve Spojených státech. Přechod na něj doporučil svým uživatelům i Microsoft, když ukončil vývoj MSIE pro Mac. (upozornil Martin Hassman, děkujeme)

Našli jste v článku chybu?
26. 10. 2007 11:24
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Nevnucuj sem pořát ty tvoje trapný stránky, stejně jsou tam samý žvásty.
12. 6. 2007 18:58
czeXit (neregistrovaný)
tak ted jsem se asi minutu rehtal :D protoze to jsou nadavky jak z Mayovek :) jsem trapny smrduty osel a onuce, uaaaa! :D smrduty tchori, zalez do sveho deraveho wigwamu ke sve osklive zene a provolavejte spolu wow dokud vas velky manitou nezavola k sobe :)