Hlavní navigace

Šampionát FIA WTCC z Brna uvidí diváci v HD kvalitě

17. 6. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
17. 6. 2009

Panevropský sportovní kanál Eurosport už ve svém vysílání silně promuje přenosy ze šampionátu FIA WTCC, který se uskuteční mj. v Brně. Dobrou zprávou pro tuzemského sportovního fanouška je, že pokud nebude mít možnost vidět tuto atraktivní sportovní motoristickou událost na vlastní oči, nabídne mu ji na živo právě Eurosport a to dokonce ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV).

Jak totiž na webových stránkách upozorňuje funclub WTCC, společnost Eurosport Events je prostřednictvím společnosti KSO promotérem šampionátu FIA WTCC. Celkem se s HD vysíláním počítá pro devět ze dvanácti závodních víkendů: mimo závodu v Marakeši to budou všechny evropské závody (Pau, Valencie, Brno, Porto, Brands Hatch, Oschersleben a Imola), posledním podnikem pak bude závod v japonské Okayamě. Eurosport HD mohou diváci sledovat např. v satelitní platformě Skylink a také kabelové službě UPC Digital.

Podrobnosti o tomto šampionátu naleznete na webu FIA World Touring Car Championship.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.