Hlavní navigace

Samsung Apps poskytuje placené aplikace i českým zájemcům

3. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Katalog Samsun Apps s mobilními aplikacemi pro platformu Bada rozšiřuje svou dostupnost pro české uživatele. Ti si nově nemusí vybírat jen z volně dostupných aplikací, ale nyní si z katalogu mohou online kupovat i placené aplikace. Česká republika se spolu se  Slovenskem, Maďarskem a několika dalšími evropskými zeměmi připojila k dosavadní skupině 36 zemí, ve kterých jsou nabízeny i placené aplikace. Čeští zákazníci si tak mohou nakoupit třeba herní šlágry z produkce společnosti Electronic Arts…

Katalog Samsun Apps s mobilními aplikacemi pro platformu Bada rozšiřuje svou dostupnost pro české uživatele. Ti si nově nemusí vybírat jen z volně dostupných aplikací, ale nyní si z katalogu mohou online kupovat i placené aplikace.

Česká republika se spolu se  Slovenskem, Maďarskem a několika dalšími evropskými zeměmi připojila k dosavadní skupině 36 zemí, ve kterých jsou nabízeny i placené aplikace. Čeští zákazníci si tak mohou nakoupit třeba herní šlágry z produkce společnosti Electronic Arts nebo Gameloft.

Katalog Samsung Apps, který je k dispozici již pro 120 zemí světa, kromě aplikací pro platformu Bada nabízí také J2ME aplikace i pro mobilní telefony bez operačního systému. Bada, tedy korejsky oceán, je mobilní platforma, s níž se lze setkat na některých chytrých mobilech značky Samsung. 

Zdroj: tisková zpráva

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.