Hlavní navigace

Samsung popřel, že by přehodnocoval svůj tablet Galaxy Tab 10.1

Jiří Macich ml.

Samsung popřel zprávy zahraničních médií o tom, že ho po představení tabletu Apple iPad 2 zachvátila panika a bude proto předělávat svůj tablet Samsung Galaxy Tab 10.1. Jak už jsme vás informovali, ten byl představen o několik týdnů dříve na barcelonské akci Mobile World Congress 2011.  Samsung prý své nové vlajkové lodi pro trh s tablety stále věří a nebude se údajně vracet k rýsovacím prknům. Nevylučuje však, že upraví cenu, aby byl tablet konkurenceschopnější. Samsung původně cenu neoznámil…

Doba čtení: do minuty

Samsung popřel zprávy zahraničních médií o tom, že ho po představení tabletu Apple iPad 2 zachvátila panika a bude proto předělávat svůj tablet Samsung Galaxy Tab 10.1. Jak už jsme vás informovali, ten byl představen o několik týdnů dříve na barcelonské akci Mobile World Congress 2011. 

Samsung prý své nové vlajkové lodi pro trh s tablety stále věří a nebude se údajně vracet k rýsovacím prknům. Nevylučuje však, že upraví cenu, aby byl tablet konkurenceschop­nější. Samsung původně cenu neoznámil a neučinil tak dodnes. Konkurenční Apple iPad 2 se bude prodávat za 499 dolarů. 

Zdroj: PCWorld.com

Našli jste v článku chybu?