Hlavní navigace

Šance na legalizaci Windows XP jen do konce března

Jiří Macich ml.

Microsoft upozorňuje, že už jen něco málo přes měsíc, tedy přesněji do konce března, bude možné zakoupit legalizační balíček pro Windows XP Home (2.500 korun) a Windows XP Professional (od 4.000 korun). V následujících dnech bude skrze funkci Automatická aktualizace opět šířen program, který zkontroluje legálnost používané kopie nejrozšířenějšího operačního systému současnosti a v případě, že zjistí ilegální kopii, upozorní na to uživatele, aby měl ještě čas využít nabídky Microsoftu na…

Microsoft upozorňuje, že už jen něco málo přes měsíc, tedy přesněji do konce března, bude možné zakoupit legalizační balíček pro Windows XP Home (2.500 korun) a Windows XP Professional (od 4.000 korun). V následujících dnech bude skrze funkci Automatická aktualizace opět šířen program, který zkontroluje legálnost používané kopie nejrozšířenějšího operačního systému současnosti a v případě, že zjistí ilegální kopii, upozorní na to uživatele, aby měl ještě čas využít nabídky Microsoftu na legalizaci.

Spousta uživatelů osobních počítačů ani netuší, že používá nelegální operační systém. Koupili si počítač i s Windows XP, které jim prodejce nainstaloval, aniž by zaplatil licenční poplatky, které ale samozřejmě od takového zákazníka inkasoval. Tyto uživatele upozorňujeme, že se stali obětí počítačové kriminality a nabízíme jim možnost si operační systém zlegalizovat, vysvětluje Tomáš Koška, manažer divize Windows společnosti Microsoft v České republice. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
2. 6. 2007 13:00
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Cau mam doma ten program porad si stahuji aktualizacce :)
3. 3. 2007 13:10
rave (neregistrovaný)
Hmm,tak to ses frajer,sem zvedavej co budes delat az ti nepude nakej web a budes potrebovat ie, taky ho nepouzivam,ale odebrat jadro je nesmysl. Jinak co se tyce aktualizaci,rika ti neco services.msc, muzes pouzivat update jen kdyz chces a instalovat jen co chces. The best solution!