Hlavní navigace

Satelitní balíček MULTI je dostupný také majitelům karet Sky Link

4. 12. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
4. 12. 2007

Balíček sedmi satelitních programů, který u nás nabízí společnost Trade and Technology pod názvem MULTI, je nyní dostupný i pro slovenské diváky. Kromě již standardně nabízených kanálů Filmbox, Nonstop Kino a Galaxie sport je tak možné na kartách sledovat také Viasat Explorer/Spice, Viasat History a dětský JimJam. Příjemnou novinkou pro vlastníky karet Sky Linku je i přítomnost kanálů ČT1 a ČT2, kterou jsme v redakci DigiZone ověřili. O zařazení těchto kanálů dnes informoval server infoTV.sk.

Na dekódovacích kartách distribuovaných z TBDS (bývalé Radiokomunikácie) od 1. prosince je po jejich registraci zpřístupněný bezplatně balík MULTI po dobu 40 dní. Dalším bonusem je také zařazení kanálů ČT1 a ČT2 na dobu tří let od jejich registrace. Další podrobnosti se dozvíte na serveru infoTV.sk. Kompletní ceník je k vidění tamtéž. Oficiálně ho zveřejní společnost TBDS zítra.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.