Hlavní navigace

Satelitní CS Link aktualizoval webové stránky pro správu karet

3. 4. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
3. 4. 2009

Ve středu došlo na internetových stránkách společnosti Media Vision, která vystupuje pod značkou CS Link, k upgradu sekce určené pro abonenty. Kromě změny grafiky ve stylu nových stránek www.cslink.cz, přináší web pro správu karet několik vylepšení, z nichž nejvýznamnějšími jsou doplnění možností plateb za aktivace programů na terminálech Sazka a podpora plateb trvalým platebním příkazem.

ICTZ23

Pro platbu na terminálech Sazka využívá Media Vision platební systém Supercash provozovaný společností Manum, s.r.o. Po výběru programů a volbě platby na terminálu sázkové kanceláře je uživatel přesměrován na platební bránu Supercash, kde získá unikátní platební kód ve formě čárového kódu a číselné kombinace, kterou si může vytisknout nebo opsat a předat obsluze kteréhokoli terminálu Sazka. K aktivaci programů poté dojde automaticky během několika minut.

Zákazníci, kteří mají zájem o pravidelné předplácení, například programové sady Géčko v měsíčních intervalech, nyní mají možnost při objednání programové nabídky zvolit platbu trvalým příkazem. V takovém případě jsou pravidelné platby používány automaticky k aktivaci objednaných programů a není tak nutno před každou platbou vytvářet novou objednávku programů jako doposud.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.