Hlavní navigace

Satelitní CS Link aktualizoval webové stránky pro správu karet

Sdílet

3. 4. 2009

Ve středu došlo na internetových stránkách společnosti Media Vision, která vystupuje pod značkou CS Link, k upgradu sekce určené pro abonenty. Kromě změny grafiky ve stylu nových stránek www.cslink.cz, přináší web pro správu karet několik vylepšení, z nichž nejvýznamnějšími jsou doplnění možností plateb za aktivace programů na terminálech Sazka a podpora plateb trvalým platebním příkazem.

CIF20

Pro platbu na terminálech Sazka využívá Media Vision platební systém Supercash provozovaný společností Manum, s.r.o. Po výběru programů a volbě platby na terminálu sázkové kanceláře je uživatel přesměrován na platební bránu Supercash, kde získá unikátní platební kód ve formě čárového kódu a číselné kombinace, kterou si může vytisknout nebo opsat a předat obsluze kteréhokoli terminálu Sazka. K aktivaci programů poté dojde automaticky během několika minut.

Zákazníci, kteří mají zájem o pravidelné předplácení, například programové sady Géčko v měsíčních intervalech, nyní mají možnost při objednání programové nabídky zvolit platbu trvalým příkazem. V takovém případě jsou pravidelné platby používány automaticky k aktivaci objednaných programů a není tak nutno před každou platbou vytvářet novou objednávku programů jako doposud.