Hlavní navigace

Satelitní CS Link představil novinky ve své obchodní politice

15. 9. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 9. 2009

Platforma CS Link dnes na svých webových stránkách zveřejnila nové obchodní podmínky. Zároveň do nabídky zařazuje osm nových televizních stanic a zcela novou strukturu programových kombinací – balíčků. I nadále bude nabízet CS Link jeden kompletní balík s novým názvem TOTAL. Nově si ovšem můžete zvolit pouze některou jeho část: MIX / DOKUMENT / SPORT nebo si sami sestavit svůj vlastní balíček šesti TV programů s názvem MÝCH 6, upozorňuje provozovatel.

KL22 hlasovani

CS Link se též rozhodl podpořit předplatné na delší období, a proto zavádí kromě nových balíků a cen i systém slev. Ke všem stávajícím způsobům úhrady přidává platforma ještě SIPO a inkaso účtu a ti uživatelé, kteří tuto formu platby využijí, získají stejnou zvýhodněnou měsíční cenu jako u ročního předplatného. Asi nejvýraznější změnou je přeměna balíčku Géčko na TOTAL, ve kterém je navíc 6 nových programů. Obsahuje nadále televizní stanice všech žánrů – filmy, dokumenty, sport, dětské kanály i programy pro dospělé.

Další podrobnosti včetně nového ceníku najdou zájemci na webu www.cslink.cz.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.