Hlavní navigace

Satelitní platforma freeSAT nabídne měsíční ochutnávku filmového kanálu AXN

13. 3. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Od 14. března do 18. dubna budou moci předplatitelé operátora freeSAT sledovat vysílání programu AXN na pozici 25 zdarma.

V rámci bezplatného přístupu k programu stanice AXN se diváci dočkají několika národních premiér zahraničních seriálů. Pozice 25 platí pro satelitní přijímače s automatickým přelaďováním, které svým zákazníkům poskytuje freeSAT. Fanoušci seriálu Vražedná práva se dočkají nejnovější řady, která začne 15. března. A 19. března začne vysílání nové řady seriálu Od soumraku do úsvitu.

Tipy C

Od 31. března se diváci dočkají premiérové řady kriminálního seriálu Výkupné. Ten sleduje osudy zkušeného krizového vyjednavače, který řeší případy únosů a žádosti o výkupné od těch nejnebezpečnějších zločinců po celém světě. V dubnu také začne čtvrtá řada seriálu Sherlock, natočeného na motivy detektivních příběhů sira Arthura Conana Doyla.

A poslední novinkou je premiérová řada seriálu Criminal Minds: Beyond Borders, která odstartuje 11. dubna 2017. Seriál přinese kriminální případy fiktivní součásti FBI, tzv. týmu mezinárodní reakce, který má za úkol řešit případy, v nichž jsou zapleteni občané Spojených států a které se odehrávají v zahraničí.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).