Hlavní navigace

Satelitní platformy CS Link i Skylink téměř kompletně bez EPG

15. 8. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 8. 2008

Národní satelitní platformy CS Link a Skylink postihl kompletní výpadek elektronického programového průvodce (EPG) téměř u všech programů. V pořádku jsou pouze stanice České televize, a to ČT1, ČT2, ČT24 a ČT4 – Sport. Programy, které běžně EPG vysílají – Prima, Óčko a další, ho v současné době nemají. Výpadek postihl také platformu Skylink, konkrétně programy Viasat Explorer, Viasat History, JimJam, Filmbox, Filmbox Extra, TV Joj a TA3. Jediný kanál, který z tohoto balíku EPG vysílá, je Markíza.

Podle čtenářů se jedná u některých kanálů až o několikadenní výpadek. Prima má neaktivní EPG v CS Linku již pátý den, sdělil David Rácz z Domažlic. Server DigiZone.cz se pro zjištění příčiny obrátil na pracoviště jedné z platforem v budově České televize. To se na jeho popud začalo problémem zabývat a pracuje na jeho odstranění. Příčina prozatím nebyla zjištěna.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.