Hlavní navigace

Satelitní Skylink vyřadil z nabídky chystanou televizi Empatia

9. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
9. 11. 2010

Společnosti TradeTec a Towercom, provozovatelé satelitní platformy Skylink, přistoupili dnes k vyřazení chystané slovenské televize Empatia. Program už se na dané pozici vůbec nevysílá, znamená to, že kanál byl úplně odpojen. Serveru DigiZone.cz to potvrdil výkonný ředitel TradeTecu Jaromír Glisník. Start této stanice je ohrožen, potvrdil Glisník.

ČTĚTE TAKÉ: Slovenská TV Empatia odkládá start. Dojde k němu možná 1. prosince

Kolem Empatie se vynořila v minulých dnech řada otazníků. Její jednatel a zároveň ředitel Patrik Bokroš serveru DigiZone.cz tvrdil, že stanice má uzavřenou smlouvu s tamním operátorem Satro, nicméně jak se později ukázalo, nebyla to pravda. Podobně tomu bude pravděpodobně i u Skylinku. Jaromír Glisník minulý týden DigiZone.cz prozradil, že o tomto projektu nemá žádné nové informace. Otázkou zůstává i televizní hra, kterou v minulých týdnech rozjela Empatia na svých webových stránkách. Ty jsou již od konce minulého týdne nedostupné.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).