Hlavní navigace

Satelitní služba freeSAT zpřístupní pro slovenský region stanici Galaxy

20. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Diváci se mohou těšit mimo jiné na tituly jako Pekelná kuchyně Gordona Ramsaye, Aerolinky, Foylova válka, Ztraceni nebo kanadské Případy detektiva Murdocha.

Zákazníci satelitní služby freeSAT, kteří mají na svých boxech nastavený slovenský region, případně jsou majiteli dekódovacích karet se slovenskou nabídkou, budou moci sledovat nově maďarskou stanici Galaxy. O programové novince informoval sám operátor. Galaxy je kanálem, který provozuje společnost Digital Media and Communications. Ta stojí i za tamními programy Story 4 a Story 5. Programová novinka, kterou přináší freeSAT, byla spuštěna v únoru 2015. V hlavním vysílacím čase přináší evropskou tvorbu a v průběhu dne se zaměřuje na klasické seriály, dokumentární pořady a reality show.

Cloud23

ČTĚTE TAKÉ: Satelitní služba freeSAT ve III. kvartálu zpomalila nárůst nových klientů

Diváci se tak mohou těšit na oblíbené tituly jako Pekelná kuchyně Gordona Ramsaye, Aerolinky, Foylova válka, Ztraceni, kanadské Případy detektiva Murdocha, ale také na Drzou Jordan nebo Kriminálku Paříž a mnoho dalších. Klasické a moderní kriminální seriály a akční filmy doplňuje jedinečná nabídka magazínů zaměřených na videohry a přenosy z elektronických sportů určené především pro mladé mužské publikum, uvedla mediální zástupkyně satelitního operátora Anika Stará, která doplnila, že všichni slovenští zákazníci, kteří mají objednaný balíček freeSAT plus, naleznou kanál Galaxy na pozici 27.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).