Hlavní navigace

Sazka vsadila na díru v e-sázení

Patrick Zandl

Nepříjemnou chybku má ve svém internetovém sázení Sazka. Pokud se podíváte na toto URL a budete v něm měnit ID sestupně, vypíší se vám jména a registrační čísla registrovaných sázejících. Zdroj: La Trine.  Aktualizace: vývojáři se s chybou rychle poprali a ještě v noci byla opravena. Aktualizace 2: tiskový mluvčí Sazky nám zaslal na náš dotaz vyjádření k tomuto problému.

Nepříjemnou chybku má ve svém internetovém sázení Sazka. Pokud se podíváte na toto URL a budete v něm měnit ID sestupně, vypíší se vám jména a registrační čísla registrovaných sázejících. Zdroj: La Trine

Aktualizace: vývojáři se s chybou rychle poprali a ještě v noci byla opravena.

Aktualizace 2: tiskový mluvčí Sazky nám zaslal na náš dotaz vyjádření k tomuto problému.

A pokud vás české sázení po Internetu zajímá, zůstaňte Lupě věrni i příští týden, kdy vyjde obsáhlý materiál shrnující vše podstatné, co byste měli či chtěli (a taky nechtěli) vědět.

Našli jste v článku chybu?
17. 1. 2009 12:45
Ech, tomu říkám argument. Tak si tam vy zase najděte, jak podstatné jsou pro novináře anonymy. Konec zájmu o tuto diskusi.
16. 1. 2009 23:57
Předpokládám, že ta otázka měla znít trochu jinak a směřovat směrem k Sazce: Přijde vám profesionální a v pořádku provozovat takovou aplikaci?