Hlavní navigace

Script Kiddies hackly účet USA Today na Twitteru

27. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Přístup k účtu @USAToday ziskala skupina Script Kiddies o víkendu a využila ho odeslání několika štiplavých zpráv a hlasování o tom, který další účet mají hacknout “Fox News, Wal-mart, Unilevel, Pfizer, NBC and now USA Today. who’s next? Vote Now!” Script Kiddies je oddělivší se skupina z původních Anonymous, mimo jiné stojící i za nedávným hackem účtu @NBCNews (viz Twitter účet NBC News hacknut, přinesl zprávy o útoku na Ground Zero) i @FoxNewsPolitics.

Přístup k účtu @USAToday ziskala skupina Script Kiddies o víkendu a využila ho odeslání několika štiplavých zpráv a hlasování o tom, který další účet mají hacknout

“Fox News, Wal-mart, Unilevel, Pfizer, NBC and now USA Today. who’s next? Vote Now!”

Script Kiddies je oddělivší se skupina z původních Anonymous, mimo jiné stojící i za nedávným hackem účtu @NBCNews (viz Twitter účet NBC News hacknut, přinesl zprávy o útoku na Ground Zero) i @FoxNewsPolitics.

Zajímavé je, že podle Script Kiddies Hack USA Today Twitter Account se Script Kiddies daří účty na Twitteru hacknout s využitím keyloggerů nasazených do organizací, jejichž účty chtějí získat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).