Hlavní navigace

Se spekulacemi je utrum

9. 3. 2004
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Stala se mi strašná věc. Nechal jsem propadnout několik domén. Úplně propadnout. Nepřevedl jsem je, neprodloužil, zapomněl jsem a nereagoval na doporučené dopisy od CZ-NICu. Domény byly už pár dní k mání, když jsem se rozhodl, že si je zaregistruji znovu. A světe, div se, byly volné. Otevřel jsem si stránky jednoho z registrátorů a byl jsem líný vyplnit formulář. Tak jsem napsal seznam domén a svůj nic-handle do emailu a za pár minut jsou domény registrované. Miluju systém distribuované správy…

Stala se mi strašná věc. Nechal jsem propadnout několik domén. Úplně propadnout. Nepřevedl jsem je, neprodloužil, zapomněl jsem a nereagoval na doporučené dopisy od CZ-NICu. Domény byly už pár dní k mání, když jsem se rozhodl, že si je zaregistruji znovu. A světe, div se, byly volné. Otevřel jsem si stránky jednoho z registrátorů a byl jsem líný vyplnit formulář. Tak jsem napsal seznam domén a svůj nic-handle do emailu a za pár minut jsou domény registrované. Miluju systém distribuované správy doménového prostoru.

Autor článku

Autor se zabývá výkonovým marketingem na internetu. Pracoval pro Advertures, Dobrý web a Outrider. Martin byl dříve redaktorem Lupy a dalších periodik o IT.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).