Hlavní navigace

SeaMonkey 1.1.18 a Skype 4.1.0.166 opravují chyby

7. 9. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vývojáři balíčku SeaMonkey (nástupce Mozilla Suite) uvolnili novou verzi označenou jako 1.1.18. Jedná se čistě o opravnou verzi, kde seznam změn zahrnuje dvě bezpečnostní opravy. Opravované chyby jsou však hodnoceny jako kritické, takže aktualizaci lze uživatelům předešlé verze jedině doporučit. Nadále samozřejmě pokračuje vývoj SeaMonkey 2.0. Finální verze by mohla být k dispozici už v říjnu. Zatím je k dispozici první betaverze, kterou si můžete stáhnout třeba ze Slunečnice.cz. (seamonkey…

Vývojáři balíčku SeaMonkey (nástupce Mozilla Suite) uvolnili novou verzi označenou jako 1.1.18. Jedná se čistě o opravnou verzi, kde seznam změn zahrnuje dvě bezpečnostní opravy. Opravované chyby jsou však hodnoceny jako kritické, takže aktualizaci lze uživatelům předešlé verze jedině doporučit. Nadále samozřejmě pokračuje vývoj SeaMonkey 2.0. Finální verze by mohla být k dispozici už v říjnu. Zatím je k dispozici první betaverze, kterou si můžete stáhnout třeba ze Slunečnice.cz. (seamonkey-project.org)

Další softwarovou novinkou je nově uvolněný VoIP klient Skype 4.1.0.166 pro Windows, kterého si můžete stáhnout i ze Slunečnice.cz. Na seznamu změn je třeba opravená chyba způsobující problémy s detekcí některých webových kamer nebo zamrzání videa opět u vybraných webových kamer. Došlo též k ošetření problémů se stabilitou programu při přepínání mezi okny v kompaktním režimu. Dále byl opraven problém s kopírováním textu z instant-messagingové komunikace do jiných aplikací. (skype.com)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.