Hlavní navigace

SeaMonkey 1.1 už je na FTP serveru

Jiří Macich ml.

Programový balíček SeaMonkey 1.1 se už objevil na FTP serveru a to ve verzi pro všechny podporované platformy. Zároveň už jsou přístupné i poznámky k vydání, takže oficiální zpráva o uvolnění SeaMonkey 1.1 je už jen otázkou hodin a do jisté míry pouze formalitou. Nová verze SeaMonkey, navazující na balíček Mozilla Suite, vychází z Firefox 2.0 a Thunderbirdu 2.0. Přináší tedy stejné inovace. Jde například o kontrolu pravopisu při vyplňování formulářových prvků webových stránek nebo možnost…

Programový balíček SeaMonkey 1.1 se už objevil na FTP serveru a to ve verzi pro všechny podporované platformy. Zároveň už jsou přístupné i poznámky k vydání, takže oficiální zpráva o uvolnění SeaMonkey 1.1 je už jen otázkou hodin a do jisté míry pouze formalitou.

Nová verze SeaMonkey, navazující na balíček Mozilla Suite, vychází z Firefox 2.0 a Thunderbirdu 2.0. Přináší tedy stejné inovace. Jde například o kontrolu pravopisu při vyplňování formulářových prvků webových stránek nebo možnost konečně používat vlastní štítky pro poštu. Zařazena též byla nová verze IRC klienta. Více v článku Jaký bude SeaMonkey 1.1? z našeho sesterského serveru Root.cz.

Našli jste v článku chybu?
18. 1. 2007 10:45
Ondřej (neregistrovaný)
User Agent mi ukazuje verzi 1.8.1.2pre. Je chyba u mě (měl jsem před tím nainstalovaný nightly build) nebo vydali ten Release Candidate a zapomněli to změnit?
18. 1. 2007 20:18
Ondřej (neregistrovaný)
Tak jak jsem právě ověřil na jiném počítači: instalátor je identický s Release Candidate.