Hlavní navigace

Šéf kanálů CS TV přišel o výkonnou ředitelku. Ta míří do čela programu Doma

23. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
23. 5. 2011

UVNITŘ FOTO Slovenská televize Doma bude mít od příštího týdne, konkrétně 1. června, novou programovou ředitelku. Stane se ji Ivana Sulíková, která dlouhá léta působila ve společnosti Film Europe. Pro Sulíkovou jde o výrazný kariérní postup, ale Ivan Hronec, který je též provozovatelem stanic pod hlavičkou CS TV – Doku CS, Kino CS a Muzika CS – přichází o jednoho ze svých důležitých lidí.

ČTĚTE TAKÉ: Film Europe bude vysílat v SD i HD rozlišení a je připraven i na 3D

Sulíková byla nejprve projektovou manažerkou ve společnosti SPI International Central Europe a pozdějí se stala výkonnou ředitelkou Film Europe. Na této pozici působila od roku 2008 doposud. Úlohou Sulíkové bude podle Markízy upevnit postavení sesterské televize Doma a připravit pro diváky další atraktivní formáty. Manažerka nedávno pro slovenské Hospodářské noviny uvedla, že jejím největším snem je neustále se posouvat vpřed, a to jak v soukromém tak i profesním životě.

Cloud23

Ivana Sulíková na jedné z fotek, kterou našel internetový vyhledavač Google. (Zdroj: soukromý archiv Ivany Sulíkové)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).