Hlavní navigace

Šéf Primy: Srovnávat talentové soutěže s VyVolenými a Big Brother nelze

7. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
7. 12. 2010

Souboj talentových show na televizích Nova a Prima nelze srovnávat s dřívějším kláním reality show Big Brother a VyVolení, z něhož jednoznačně vzešla jako vítěz Prima. Podle generálního ředitele této televize Marka Singera totiž „kontejnerové“ reality show tvořily základ programového schématu, kdežto soutěže Česko Slovensko má talent a Talentmania byly jen jednou částí programu dvou nejsledovanějších českých televizí.

TABULKA: Srovnání sledovanosti jednotlivých dílů Česko Slovensko má talent a Talentmanie

KL24

Hodně se mluví o Talentu proti Talentmanii. Samozřejmě to je důležité, je to image televize. Ale v podstatě to je jen jedna skládanka. V tom si myslím, že náš vzájemný souboj v letošním a v příštím roce je odlišný od toho, co se odehrálo mezi VyVolenými a Big Brotherem. To bylo něco úplně jiného. Tak to celé schéma stálo na VyVolených. Každý den. Takže ten souboj buď někdo úplně vyhrál, a někdo úplně prohrál, prohlásil Singer v rozhovoru pro dnešní Hospodářské noviny.

Teď má těch kamínků do skládačky každá strana vícero a je to daleko více šachová hra. Proto bych nečekal, že druhý rok to bude dramaticky tam nebo tam, ale i proto si víc věříme, že to bude mnohem vyrovnanější a těžko se to vrátí tam, kde to bylo ještě před rokem a půl, věří šéf Primy.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).