Hlavní navigace

Šéf zpravodajské TA3 odchází do Markízy, má ho nahradit Michal Gučík

29. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 12. 2010

UVNITŘ FOTO Generální ředitel slovenské zpravodajské televize TA3 Matej Ribanský přestupuje do nejsledovanější slovenské televize Markíza. Od Nového roku by zde měl zastávat post ředitele Centra reklamy – stejný, z něhož před čtyřmi lety odcházel do televize Joj jako její výkonný ředitel. Uvedl to server Mediálne.sk, kterému to však Ribanský odmítnul potvrdit s tím, že se vyjádří až po svátcích.

K TÉMATU: Zpravodajskou TA3 vede bývalý ředitel televize Joj Matej Ribanský

Změnu na postu ředitele Centra reklamy v Markíze nechtěl komentovat ani jeho současný šéf Martin Hauptvogel, který do funkce nastoupil po Ribanského odchodu v roce 2006. Není pravda, že bych odcházel z této pozice. Legitimně chápu, že lidi ve vedení CME netěší výsledky tržeb, které souvisí s vývojem na našem trhu, ale pravděpodobně nejsou spokojení na žádném trhu CME, protože předpoklady byly optimističtější, řekl Hauptvogel serveru Mediálne.sk.

Matej Ribanský, odcházející generální ředitel zpravodajské TA3 (Foto: TA3)

Content tip EARLY

Dostal jsem absolutní mandát k vyjednávání podmínek pro klienty na příští rok. V této pozici se cítím komfortně a cítím podporu vedení, dodal současný šéf Centra reklamy v Markíze. Na jednu stranu mě to nepřekvapuje, i my jsme médium, na druhou stranu mě to překvapuje, že se tyto informace objevují v tomto období týden před koncem roku. Podle bulvárního deníku Plus jeden deň by se novým generálním ředitelem zpravodajské TA3 měl stát bývalý herec a majitel reklamní agentury Michal Gučík.

Matej Ribanský vede TA3 dva roky, předtím působil ve slovenské hudební televizi Musiq1, jako výkonný ředitel v televizi Joj a předtím v Markíze. V lednu 2009 nahradil ve vedení TA3 tehdejšího generálního ředitele Ľubomíra Belfiho.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).