Hlavní navigace

Selfnet nabízí ke své IPTV službě pět kanálů zdarma

2. 11. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ GALERIE – Zákazníci Selfnet TV získají pět vybraných kanálů na tři měsíce zdarma. Půjde o programy Nat Geo Wild, FilmBox Premium HD, Minimax, Sport 5 a Viasat History.

Akce platí pro všechny stávající zákazníky Selfnet TV od 1. listopadu do konce ledna. Noví zákazníci, kteří si IPTV objednají nejpozději do konce roku, pak budou kanály zdarma sledovat po následující tři měsíce. IPTV služba Selfnet TV je k dispozici pro televizi na set-top-boxu Arris VIP1113 a v podobě aplikace pro tablety a mobilní telefony Android a iOS. Sledovat ji je možné také ve webovém prohlížeči na PC nebo Mac.

Nabízené pořady je možné zhlédnout až na pěti zařízeních současně a až tři dny zpětně nebo si nahrát třicet hodin záznamu dostupných dalších třicet dní. Na právě běžící pořad se dá podívat znovu od začátku nebo si jej až na tři hodiny pozastavit. Selfnet TV s minimální nabídkou Pro začátek je možné pořídit v balíčku společně s vybraným internetovým tarifem, kdy zákazník získá v ceně i set-top-box, za cenu od 550 korun za měsíc. Podobný výběr pětice kanálů, sestavené podle svého, je možné si vytvořit s nabídkou Mých 5 za 120 korun měsíčně.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).