Hlavní navigace

Senzi TV, slovenská obdoba Šlágru, už láká na chystaný start promo smyčkou na webu

6. 8. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Chystaný kanál televize Joj bude na tamním trhu soupeřit o diváky s česko-slovenskou stanicí Šlágr. Senzi spustí své ostré vysílán 1. září. Operátoři jsou zatím neznámí.

Slovenská televize Joj spustila webové stránky pro svůj chystaný čtvrtý kanál, který se bude jmenovat Senzi TV. Ten sice v tuto chvíli neobsahuje žádné textové materiály, ale návštěvník si z něho může udělat poměrně jasnou představu o tom, co bude tato stanice vysílat. Na adresu http://senzi.joj.sk/ byla umístěná hodinová testovací smyčka složená z videoklipů a spotů, které bude tato televize obsahovat. Vůbec poprvé bylo také představeno nové logo programu, jež si budou moci diváci pustit poprvé 1. září.

KL22 hlasovani

Z ARCHIVU: Senzi TV, slovenská obdoba Šlágr TV od Jojky, získala licenci. Odstartuje 1. srpna

24 hodin, 7 dní v týdnu, u vás doma. Už od 1. září. Zlaté šlágry z let nedávno minulých, ale i nové skladby, které se šlágry teprve stanou, uvádí téměř hodinovou smyčku hlas ve slovenštině, který po chvíli dodá: To vše a mnohem víc od 1. září přináší Senzi, senzační hudební televize. Prvním klipem, který se ze zkušebního vysílání ozve, je „Neveríš, uveríš" od Nory Blahové. Senzi TV bude u našich východních sousedů konkurovat česko-slovenskému Šlágru, který je možné naladit u vybraných operátorů, v lokálních DVB-T multiplexech a na pozici Music Boxu v době od 8. do 24. hodiny. Televize vysílá i na satelitu Astra 3B.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.