Hlavní navigace

Senzi TV, slovenská obdoba Šlágru, už láká na chystaný start promo smyčkou na webu

Lukáš Polák

Chystaný kanál televize Joj bude na tamním trhu soupeřit o diváky s česko-slovenskou stanicí Šlágr. Senzi spustí své ostré vysílán 1. září. Operátoři jsou zatím neznámí.

Doba čtení: 1 minuta

Slovenská televize Joj spustila webové stránky pro svůj chystaný čtvrtý kanál, který se bude jmenovat Senzi TV. Ten sice v tuto chvíli neobsahuje žádné textové materiály, ale návštěvník si z něho může udělat poměrně jasnou představu o tom, co bude tato stanice vysílat. Na adresu http://senzi.joj.sk/ byla umístěná hodinová testovací smyčka složená z videoklipů a spotů, které bude tato televize obsahovat. Vůbec poprvé bylo také představeno nové logo programu, jež si budou moci diváci pustit poprvé 1. září.

Z ARCHIVU: Senzi TV, slovenská obdoba Šlágr TV od Jojky, získala licenci. Odstartuje 1. srpna

24 hodin, 7 dní v týdnu, u vás doma. Už od 1. září. Zlaté šlágry z let nedávno minulých, ale i nové skladby, které se šlágry teprve stanou, uvádí téměř hodinovou smyčku hlas ve slovenštině, který po chvíli dodá: To vše a mnohem víc od 1. září přináší Senzi, senzační hudební televize. Prvním klipem, který se ze zkušebního vysílání ozve, je „Neveríš, uveríš" od Nory Blahové. Senzi TV bude u našich východních sousedů konkurovat česko-slovenskému Šlágru, který je možné naladit u vybraných operátorů, v lokálních DVB-T multiplexech a na pozici Music Boxu v době od 8. do 24. hodiny. Televize vysílá i na satelitu Astra 3B.

Našli jste v článku chybu?