Hlavní navigace

Seriál HBO Terapie bude pokračovat. Natáčet se má na podzim 2012

6. 12. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
6. 12. 2011

První původní seriál česko-slovenské verze filmového kanálu HBO s názvem Terapie bude mít pokračování. Dnes o tom informuje ekonomický deník E15 s odvoláním na jednatele HBO Ondřeje Zacha. Úspěch Terapie nás samozřejmě vede k tomu, abychom se zabývali přípravami druhé sezony. Na detaily o realizaci je ještě brzo, ale nepředpokládáme žádné velké změny oproti první sérii, uvedl Zach.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Šéfka RRTV: Nehrozíme HBO kvůli Terapii sankcemi, jen upozorňujeme

HBO se pochopitelně úspěch tohoto seriálu těžko měří. Není součástí klasického peoplemetrového měření, a tak je pro jeho vedení důležitá odezva především od diváků a také odborné veřejnosti – kritiků. V tomto směru se podařilo obě skupiny uspokojit. Recenze Terapie nebyly špatné. O druhé řadě toho známo zatím příliš není. Počet dílů má být však menší. Zatímco první jich má 45, druhá bude o deset částí kratší. V hlavní roli se divákům představil Karel Roden v roli psychoterapeuta Marka Pošty, jako další postavy se tu objevili i další kvalitní herci, mimo jiné například Anna Geislerová nebo Tatiana Pauhofová. Voják v podání Lukáše Hejlíka zemřel.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.