Hlavní navigace

Seriál Sherlock se objeví na Dvojce den po premiéře na britské BBC

Lukáš Polák

Sherlock Holmes a doktor Watson v neodolatelném podání Benedicta Cumberbatche a Martina Freemana se tentokrát zcela výjimečně, a podle tvůrců série naposledy, ocitají na stopě zločinu.

Doba čtení: 1 minuta

Pouhý den po premiéře na britské BBC se objeví speciální epizoda seriálu Sherlock na druhém programu České televize. Veřejnoprávní médium o tom již informovalo diváky na sociálních sítích Twitter a Facebook, dnes zprávu zveřejnilo i formou tiskové zprávy. BBC odvysílá fanoušky dlouho očekávaný speciální díl na Nový rok, na obrazovce České televize se pak objeví již následující den. Je to vůbec poprvé, kdy se k českým příznivcům dostane premiérový díl světově úspěšného seriálu díky České televizi takto rychle, uvedla mluvčí Alžběta Plívová.

MIF18 tip v článku ROSA

ČTĚTE TAKÉ: Česká televize nakoupila od BBC novou řadu Sherlocka, Fleminga a Top of the Lake

Sherlock Holmes a doktor Watson v neodolatelném podání Benedicta Cumberbatche a Martina Freemana se tentokrát zcela výjimečně, a podle tvůrců série naposledy, ocitají na stopě zločinu v kulisách viktoriánského Londýna. Tedy v prostředí a době, kam dobrodružství slavného detektiva původně umístil praotec celého fenoménu, Sir Arthur Conan Doyle, popsala stručně zápletku Plívová. V produkci BBC jsou natočeny již tři série Sherlocka po třech příbězích, které mohli vidět i diváci České televize. V současné době se připravuje série čtvrtá. Novoroční premiéra je speciálním dílem mezi těmito řadami.

Našli jste v článku chybu?