Hlavní navigace

Seriálový kanál Epic Drama přichází k O2 TV. Změny ale čekají také History Channel

15. 1. 2018
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: O2
Krátce po zavedení Seznam.cz TV nabízí IPTV operátor další obsahovou novinku. A přináší ji jak v SD, tak v HD kvalitě.

Jak jsme vás už podrobně informovali, nová stanice Epic Drama oznámila na 14. prosince 2017 start nejen u nás a na Slovensku, ale také v Bulharsku, Chorvatsku, Srbsku, Polsku, Řecku, Rumunsku či třeba Maďarsku. Kanál lákal především na „nejslavnější současné hrané seriály z celého světa“ a jeho obsah jsme se dozvídali postupně. Nyní míří – v SD i HD kvalitě – také k O2 TV.

Jsme rádi, že po spuštění očekávané Televize Seznam máme pro naše zákazníky další obsahovou novinku. Nový kanál Epic Drama, který je postaven na kombinaci dvou velmi oblíbených žánrů, seriálů a historie, přináší divákům 24 hodin denně strhující vysokorozpočtové historické seriály, které budou mít z více jak 70 procent premiéru v České republice, podotýká Anna Lenerová, manažerka obsahu O2 TV.

NAPSALI JSME: T-Mobile TV přidává Epic Drama HD

Televizní skupina Viasat World spustí v polovině prosince na evropském území nový kanál Epic Drama

BRAND

Epic Drama posiluje. Má práva mj. na Versailles, Mr. Selfridge, Poldark či Endeavour

Epic Drama vysílající nepřetržitě najdou zákazníci O2 TV na pozici číslo 43 (SD) a ve vysokém rozlišení pak na 343. Na čísle 43 nahradí Epic Drama stanici History Channel, která bude ode dneška umístěna na číslo 117. K 15. lednu 2018 se zároveň History Channel přesouvá z balíčku O2 TV L do O2 TV XL.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).