Hlavní navigace

Seriálový kanál Epic Drama přichází k O2 TV. Změny ale čekají také History Channel

Autor: O2
Bohumil Herwig

Krátce po zavedení Seznam.cz TV nabízí IPTV operátor další obsahovou novinku. A přináší ji jak v SD, tak v HD kvalitě.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jak jsme vás už podrobně informovali, nová stanice Epic Drama oznámila na 14. prosince 2017 start nejen u nás a na Slovensku, ale také v Bulharsku, Chorvatsku, Srbsku, Polsku, Řecku, Rumunsku či třeba Maďarsku. Kanál lákal především na „nejslavnější současné hrané seriály z celého světa“ a jeho obsah jsme se dozvídali postupně. Nyní míří – v SD i HD kvalitě – také k O2 TV.

Jsme rádi, že po spuštění očekávané Televize Seznam máme pro naše zákazníky další obsahovou novinku. Nový kanál Epic Drama, který je postaven na kombinaci dvou velmi oblíbených žánrů, seriálů a historie, přináší divákům 24 hodin denně strhující vysokorozpočtové historické seriály, které budou mít z více jak 70 procent premiéru v České republice, podotýká Anna Lenerová, manažerka obsahu O2 TV.

NAPSALI JSME: T-Mobile TV přidává Epic Drama HD

Televizní skupina Viasat World spustí v polovině prosince na evropském území nový kanál Epic Drama

NMI20-tip-Vojacek

Epic Drama posiluje. Má práva mj. na Versailles, Mr. Selfridge, Poldark či Endeavour

Epic Drama vysílající nepřetržitě najdou zákazníci O2 TV na pozici číslo 43 (SD) a ve vysokém rozlišení pak na 343. Na čísle 43 nahradí Epic Drama stanici History Channel, která bude ode dneška umístěna na číslo 117. K 15. lednu 2018 se zároveň History Channel přesouvá z balíčku O2 TV L do O2 TV XL.