Hlavní navigace

Server Akciecz.cz byl v dražbě prodán za 350 000 Kč

3. 10. 2012
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Jakou cenu má malý finanční server s 8 000 unikátními návštěvníky měsíčně? Pokud budeme věřit údajům majitele webu Akciecz.cz Jana Hýska, je to 350 000 Kč. Právě tuto částku za server v dražbě nabídl vítězný zájemce. „S vítězem aukce se brzy sejdeme a předběžně jsme domluveni, že si nový majitel celý projekt kompletně převezme v průběhu prosince (a proběhne také transakce),“ píše Hýsek ve své zprávě o výsledku dražby.

Jakou cenu má malý finanční server s 8 000 unikátními návštěvníky měsíčně? Pokud budeme věřit údajům majitele webu Akciecz.cz Jana Hýska, je to 350 000 Kč. Právě tuto částku za server v dražbě nabídl vítězný zájemce.

„S vítězem aukce se brzy sejdeme a předběžně jsme domluveni, že si nový majitel celý projekt kompletně převezme v průběhu prosince (a proběhne také transakce),“ píše Hýsek ve své zprávě o výsledku dražby.

Dražba probíhala 45 dní a zájemci mohli přihazovat e-mailem nebo telefonicky. Obsah serveru tvoří většinou zdarma celkem 16 autorů. Náklady na jeho provoz jsou podle Hýska 4500 Kč měsíčně a výdělek z reklamy 25 000 Kč.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Šéfredaktor Lupa.cz a externí spolupracovník Českého rozhlasu Plus. Dříve editor IHNED.cz, předtím Aktuálně.cz a Českého rozhlasu. Najdete mě na Twitteru nebo na LinkedIn

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).