Hlavní navigace

Server Finance.cz prošel redesignem

Jan Brychta

Redakci ekonomického portálu na podzim posílila dvojice redaktorů Michal Bureš a Lucie Mečířová.

Doba čtení: 1 minuta

Plánovaný relaunch, nový design a struktura portálu Finance.cz z portfolia společnosti Mladá fronta má za cíl nabídnout čtenářům moderní, plně responzivní layout, velmi podrobné články a recenze a aktivní diskusní fórum s odborníky. Novou podobu webu bude pohánět nový, interně vyvíjený content management systém, bez něhož by nebylo možné dosáhnout zmíněné responzivity


Autor: Mladá fronta

Erik Dvořák

Nové CMS, responzivitu i design webu bude mít i náš sesterský portál Finance.sk. V rámci obsahových věcí jsme se zaměřili na rozvíjení naší poradny, rozšíření počtu témat, na která se mohou uživatelé dotazovat, zvýšení limitu počtu dotazů, které je možno denně položit. Dále spouštíme řadu nových kalkulaček, které uživatelům pomohu řešit různou problematiku spojenou s finanční oblastí. Namátkou kalkulačka, která srovná příjem zaměstnance a OSVČ, uvedl Erik Dvořák, ředitel online divize vydavatelství Mladá fronta. 

Letos v březnu překonalportál Finance.cz poprvé milion reálných uživatelů měsíčně a podle měření NetMonitor tak zaznamenal meziroční růst návštěvnosti o více než šedesát procent. 

Našli jste v článku chybu?