Hlavní navigace

Server Obbod uvádí další díly hokejové mikrokomedie Lajna

9. 11. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Obbod
UVNITŘ VIDEO – Další díly seriálu Lajna z hokejového prostředí uvádí v listopadu internetová televize Obbod.

Po premiérovém díle Únos je na serveru Obbod k vidění i druhý díl Denisa a třetí díl s názvem Láska, ve kterých se dále vyvíjí příběh kolem mladého hokejisty Patrika Hrouzka v podání herce Zdeňka Piškuly, syna hokejové legendy Luboše Hrouzka v podání Jiřího Langmajera. Za seriálem stojí tvůrci fotbalové série Vyšehrad. 

Jako nadějný hokejista se Hrouzek v seriálu potýká se svým otcem Lubošem, vítězem olympiády v Naganu a současně hokejovým trenérem, který do svého syna vkládá vlastní ambice. Patrik se ale namísto hokeje vzhlédne v krasobruslení a především v krasobruslařce Kláře. 

cif-tip-téma-foto

Vedle hlavních rolí otce a syna Hrouzkových hrají v seriálu Norbert Lichý, Petra Špindlerová, Marek Taclík, Hana Vagnerová, Petra Dostálová nebo Josef Kaluža. První díl osmidílného seriálu byl uveden letos v červnu, dalších sedm epizod bude odvysíláno v průběhu listopadu a prosince vždy v úterý. Diváci mohou sledovat Lajnu výhradně na webové stránce Obbod.cz, kde si buď mohou zaplatit měsíční předplatné 180 korun, v rámci kterého mají přístup do celé databáze (cca 400 filmů a seriálů včetně Lajny), nebo si mohou jednotlivé díly Lajny půjčovat za 45 korun na 48 hodin.  

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.