Hlavní navigace

Server Obbod uvádí další díly hokejové mikrokomedie Lajna

Autor: Obbod
Jan Brychta

UVNITŘ VIDEO – Další díly seriálu Lajna z hokejového prostředí uvádí v listopadu internetová televize Obbod.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Po premiérovém díle Únos je na serveru Obbod k vidění i druhý díl Denisa a třetí díl s názvem Láska, ve kterých se dále vyvíjí příběh kolem mladého hokejisty Patrika Hrouzka v podání herce Zdeňka Piškuly, syna hokejové legendy Luboše Hrouzka v podání Jiřího Langmajera. Za seriálem stojí tvůrci fotbalové série Vyšehrad. 

Jako nadějný hokejista se Hrouzek v seriálu potýká se svým otcem Lubošem, vítězem olympiády v Naganu a současně hokejovým trenérem, který do svého syna vkládá vlastní ambice. Patrik se ale namísto hokeje vzhlédne v krasobruslení a především v krasobruslařce Kláře. 

Vedle hlavních rolí otce a syna Hrouzkových hrají v seriálu Norbert Lichý, Petra Špindlerová, Marek Taclík, Hana Vagnerová, Petra Dostálová nebo Josef Kaluža. První díl osmidílného seriálu byl uveden letos v červnu, dalších sedm epizod bude odvysíláno v průběhu listopadu a prosince vždy v úterý. Diváci mohou sledovat Lajnu výhradně na webové stránce Obbod.cz, kde si buď mohou zaplatit měsíční předplatné 180 korun, v rámci kterého mají přístup do celé databáze (cca 400 filmů a seriálů včetně Lajny), nebo si mohou jednotlivé díly Lajny půjčovat za 45 korun na 48 hodin.