Hlavní navigace

Server Play.cz spustil Šmuclerovu televizi Medic TV

13. 3. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
13. 3. 2008

Portál Play.cz, který se zaměřuje na internetové vysílání rozhlasových a televizních stanic, přibral pod svá křídla nový kanál Medic TV. Pro čtenáře DigiZone.cz však není neznámým projektem. Ochrannou známku Medic TV si zaregistroval minulý rok v červnu bývalý moderátor televize Nova Roman Šmucler. Celý projekt je zaměřen na širokou ale i odbornou veřejnost, např. lékaře, kteří nejsou v určité oblasti specialisty. Vysílání probíhá v češtině, ruštině, němčině, angličtině a je k dispozici zdarma.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Roman Šmucler si registroval ochrannou známku Medic TV

Šmucler, který na televizi také sám řadu pořadů moderuje, přišel s myšlenkou na takovýto kanál proto, že existuje málo tak zajímavých, důležitých ale i složitých oborů jako je právě medicína. Medicínská televize v celosvětovém měřítku čekala na internet. Divák chce vidět to, co ho zajímá nebo bolí přímo a ne čekat, až se ve vysílání jeho problém objeví možná za měsíc ve tři odpoledne, řekl k příležitosti spuštění televize Šmucler.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.