Hlavní navigace

Šest let na trhu oslaví Prima love celodenní oslavou spolu s kosmetikou Dermacol

19. 4. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: FTV Prima
UVNITŘ VIDEO – Na 1. máje zvou zástupci televize Prima na Dermacol Love Day, který proběhne v pražském parku Grébovka.

Eventová divize televize Prima, agentura Solootions, představuje novinkovou akci Dermacol Love Day a na prvního máje tak v pražském parku Grébovka uvede celodenní zábavný a odpočinkový program určený primárně ženám. Hlavním partnerem akce je kosmetická společnost Dermacol a vstupenky v ceně dvou set korun jsou dostupné v síti Ticketportal s tím, že děti do šestnácti let a muži mají na akci vstup zdarma. Ke každé vstupence slibují organizátoři dárek v hodnotě pěti set korun.

U vstupu se budou moci návštěvnice nechat nalíčit neslíbatelnou rtěnkou, předvést svůj úsměv ve fotokoutku Dermacol a při polibku pod rozkvetlým stromem vyzkoušet její odolnost. Na místě budou také vybrané české youtuberky a blogerky z oblasti fashion & beauty a osobnosti televize Prima. Chybět nebudou ani kadeřníci a vizážisti, specializované workshopy, prezentace food produktů nebo módní přehlídky. Závěr akce obstará hudební vystoupení.  

CIF23

Spolupořadatelem prvního ročníku akce je vydavatelství Vltava Labe Media, jehož časopis Glanc připraví v Grébovce chill out zónu, další titul Kreativ obstará zábavu pro tvořivé rodiče a jejich děti a s měsíčníkem Kondice proběhne potřebná rozcvička. Pro nejmenší návštěvníky bude připravena Primáčkova dětská zóna nebo výprava po stopách Primáčkovy party.  

Více informací naleznete na webu akce


Autor: FTV Prima

Prima love zve své divačky na 1. máje do pražské Grébovky.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).