Hlavní navigace

Seznam.cz a Stream.cz jako součást nového Android boxu Evolveo

3. 1. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO – Využití operačního systému Android bývá obvyklé například u mini počítačů, které se prostřednictvím HDMI portu připojují k televizorům. Ty pak získají funkce navíc.

Společnost Seznam.cz přichystala ve spolupráci se společností Evolveo dvě nové aplikace, které jsou dostupné v jejím Android smart boxu. Seznamu se tak de facto podařilo to, o co delší dobu usiluje – dostat svůj obsah na televizní obrazovku. Kromě stejnojmenného internetového portálu je k dispozici také aplikace Stream.cz. Jak již naši čtenáři jistě vědí, jde o internetovou televizi, kterou stačí zapnout a nechat se bavit. Aplikace jsou naprogramovány tak, aby si správně „sedly“ na televizní obrazovku.

ICTZ_2022_EARLY

Ukázka aplikace Stream.cz v novém Android boxu Evolveo
Autor: Seznam.cz

Ukázka aplikace Stream.cz v novém Android boxu Evolveo

K TÉMATU: Internetová televize Stream.cz ode dneška v novém kabátě

Stream.cz nabízí desítky autorským pořadů, mezi nimiž nechybí například Peklo na talíři, Dobývání vesmíru, Fenomén a řada dalších. Na novinku upozornil Seznam.cz prostřednictvím svého blogu. Nový Evolveo Smart TV box Q4 funguje na bázi operačního systému Android 4.2 Jelly Bean. S Androidem obecně se mohou uživatelé setkat například také u mini počítačů, které se připojují k televizorům prostřednictvím HDMI rozhraní. Získají tak navíc funkce, kterými doposud nedisponovali.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.