Hlavní navigace

Seznam.cz nasadí novou stránku s výsledky vyhledávání

Jiří Macich ml.

Seznam.cz testuje inovovanou podobu stránky s výsledky vyhledávání, která prodělala menší evoluci. Mezi hlavní znaky nové koncepce patří: maximální jednoduchost, důraz na snadnou orientaci ve výpisu výsledků a snadné přecházení mezi hledacími službami, píše se na stránkách blogu fulltextového týmu české portálové jedničky.   Těchto cílů dosahujeme pomocí: vynechání prvků, které zbytečně odvádějí pozornost, jednoduchým layoutem a kvalitní typografií a použitím shodných navigačních a informačních…

Doba čtení: do minuty

Seznam.cz testuje inovovanou podobu stránky s výsledky vyhledávání, která prodělala menší evoluci. Mezi hlavní znaky nové koncepce patří: maximální jednoduchost, důraz na snadnou orientaci ve výpisu výsledků a snadné přecházení mezi hledacími službami, píše se na stránkách blogu fulltextového týmu české portálové jedničky.
 
Těchto cílů dosahujeme pomocí: vynechání prvků, které zbytečně odvádějí pozornost, jednoduchým layoutem a kvalitní typografií a použitím shodných navigačních a informačních prvků napříč vyhledávacími službami, dodává oficiální blog. Novou stránku s výsledky vyhledávání si můžete vyzkoušet na http://searchtes­t.seznam.cz.

Našli jste v článku chybu?