Hlavní navigace

Seznam.cz nasadí novou stránku s výsledky vyhledávání

9. 3. 2011
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Seznam.cz testuje inovovanou podobu stránky s výsledky vyhledávání, která prodělala menší evoluci. Mezi hlavní znaky nové koncepce patří: maximální jednoduchost, důraz na snadnou orientaci ve výpisu výsledků a snadné přecházení mezi hledacími službami, píše se na stránkách blogu fulltextového týmu české portálové jedničky.   Těchto cílů dosahujeme pomocí: vynechání prvků, které zbytečně odvádějí pozornost, jednoduchým layoutem a kvalitní typografií a použitím shodných navigačních a informačních…

Seznam.cz testuje inovovanou podobu stránky s výsledky vyhledávání, která prodělala menší evoluci. Mezi hlavní znaky nové koncepce patří: maximální jednoduchost, důraz na snadnou orientaci ve výpisu výsledků a snadné přecházení mezi hledacími službami, píše se na stránkách blogu fulltextového týmu české portálové jedničky.
 
Těchto cílů dosahujeme pomocí: vynechání prvků, které zbytečně odvádějí pozornost, jednoduchým layoutem a kvalitní typografií a použitím shodných navigačních a informačních prvků napříč vyhledávacími službami, dodává oficiální blog. Novou stránku s výsledky vyhledávání si můžete vyzkoušet na http://searchtes­t.seznam.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).