Hlavní navigace

Seznam nabízí vyhledávání v kulturních programech

22. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Tři roky po Googlu přidal Seznam funkci vyhledávání v aktuálních programech českých kin. Stejně jako u map spoléhá na to, že jako lokální firma bude mít k dispozici podrobnější a kvalitnější data přizpůsobená místním potřebám. Nemělo by se mu tak jako Googlu stát, že se mu například pomíchají české a maďarské popisky k filmům (viz obrázek). Seznam navíc hledá také v programu některých divadel či koncertů. Výstavy ani galerie během dnešního rychlého testování neobjevil žádné.

Tři roky po Googlu přidal Seznam funkci vyhledávání v aktuálních programech českých kin. Stejně jako u map spoléhá na to, že jako lokální firma bude mít k dispozici podrobnější a kvalitnější data přizpůsobená místním potřebám.

Nemělo by se mu tak jako Googlu stát, že se mu například pomíchají české a maďarské popisky k filmům (viz obrázek). Seznam navíc hledá také v programu některých divadel či koncertů. Výstavy ani galerie během dnešního rychlého testování neobjevil žádné.

Kina dnes v Hradci Králové podle Seznamu...

Kina dnes v Hradci Králové podle Seznamu…

... a podle Googlu

… a podle Googlu

Na lokální data spoléhá vyhledávač Seznamu i u dalších, již déle fungujících rozšířených funkcí. Přepočet měn nabídl jako první před lety Google, na rozdíl od Seznamu však používá mezinárodní kurzy Citibank a nikoli České národní banky. Ty jsou ovšem pro většinu českých uživatelů užitečnější.

Rozšířené možnosti vyhledávání Seznam ode dneška propaguje pomocí videí na stránce http://www.chy­trevyhledavani­.cz/.

Autor článku

Novinář. Zajímá se o digitální technologie a pozoruje, co s námi dělají. | LinkedIn | Twitter