Hlavní navigace

Seznam spouští komunitní Sbazar

24. 1. 2005
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Seznam sputil novou službu Sbazar.cz. Můžete prodávat, nakupovat nebo se účastnit aukcí. Musíte se registrovat přes SMS za šest korun. Seznam si tento způsob velice oblíbil. Alespoň něco z toho kape. Registrací získáváte svůj účet, do kterého mohou ostatní uživatelé přidávat komentáře a vyjadřovat svou náklonost k vám. Nesnažte se mi namluvit, že Seznam nezakládá nové služby s ohledem na tvoření a upevňování komunity kolem portálu. Jsou to jen první vlaštovky, ale jsou. Další, jak spekuluje…

Seznam sputil novou službu Sbazar.cz. Můžete prodávat, nakupovat nebo se účastnit aukcí. Musíte se registrovat přes SMS za šest korun. Seznam si tento způsob velice oblíbil. Alespoň něco z toho kape. Registrací získáváte svůj účet, do kterého mohou ostatní uživatelé přidávat komentáře a vyjadřovat svou náklonost k vám. Nesnažte se mi namluvit, že Seznam nezakládá nové služby s ohledem na tvoření a upevňování komunity kolem portálu. Jsou to jen první vlaštovky, ale jsou. Další, jak spekuluje Ladislav Bittner, by mohla být orientovaná na ženy. Doména Szena.cz je již v rukou pana Lukačoviče. (PR blog)

Autor článku

Autor do května 2013 působil jako CEO srovnávače Heureka.cz, předtím pracoval v jablonecké společnosti Miton. Vystudoval Hospodářskou fakultu v Liberci a příležitostně píše svůj blog Oříšek.net.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).