Hlavní navigace

Seznam spustí internetovou televizi Mixer. Později ji nabídne i v mobilech a tabletech

Lukáš Polák

Internetová jednička Seznam se pouští na poli televizního vysílání, i když ne tak docela. Její nový projekt Mixer bude pouze stanicí internetovou. Spuštěna má být ze dneška na zítřek.

Doba čtení: 1 minuta

Internetový vyhledavač Seznam.cz bude mít vlastní hudební televizi. Dostupná bude od přelomu čtvrtka a pátku nejprve prostřednictvím sítě, později hodlá expandovat do chytrých mobilů, tabletů, a dokonce i smart televizorů. Informaci přinesl včera jako první server Novinky.cz, který je on-line magazínem deníku Právo a právě vyhledavače Seznam. Novou hudební televizi bude možné najít na adrese www.mixer.cz.

ČTĚTE TAKÉ: Štěpán Wolde: Pokud Óčko zůstane v DVB-T, chceme vysílat celoplošně

Podle serveru odborného magazínu Marketing&Media podepsal Seznam smlouvu s hudebními vydavatelstvími Universal Music, Sony Music, EMI, Supraphon, Championship Music a dalšími. Internetová televize Mixer vzniká jako náhrada za dřívější službu Stream Music. Dostupná bude zdarma. Služba bude financována z videoreklamy, která by se měla objevit přibližně u každého desátého klipu. Dramaturgii televize má na starosti Blanka Huňátová známá z TV Óčko a její hitparády.

Našli jste v článku chybu?