Hlavní navigace

Seznamu pokus o úspěch v anketě TýTý nevyšel, nemůže se jí zúčastnit

9. 3. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Šéfproducent Stream.cz Lukáš Záhoř se brání a odmítá, že by Seznam nesplnil pravidla ankety. Všechny jeho pořady prý požadované předpoklady pro účast splňují.

Internetová televize Stream.cz, za níž stojí provozovatel největšího českého vyhledávače, společnost Seznam.cz, letos neuspěje ve výroční televizní anketě TýTý pořádanou Týdeníkem Televize. Přestože Seznam své pořady do ankety řádně nominoval, zástupci vydavatele magazínu, kterým je firma Bauer Media, jsou toho názoru, že se Stream.cz nemůže ankety zúčastnit právě proto, že nejde o klasickou, ale internetovou televizi. Parametry soutěže TýTý účast internetové televize zatím nedovolují, sdělila v neděli Hospodářským novinám manažerka vydavatelství Bauer Media Ivana Sochůrková.

BRANDstorming tip2

K TÉMATU: Internetová televize Stream.cz jde do TýTý, nominuje i seriál Kancelář Blaník

Šéfproducent Stream.cz Lukáš Záhoř se ale brání a odmítá, že by Seznam nesplnil pravidla ankety. Všechny premisy naše pořady splňují. Chtěli jsme upozornit na to, že jsou plnohodnotnou alternativou ke klasickým televizím, konstatoval Záhoř. Představitel fiktivního lobbisty Tondy Blaníka, herec Marek Daniel, si pochválil především skutečnost, že internetový seriál je i tak pozitivně veřejností vnímán a úspěch v televizní anketě je mu více méně jedno. Podle Hospodářských novin se průměrná sledovanost jednoho dílu pohybuje okolo 300 tisíc diváků. Na Facebooku má seriál přes 15 tisíc fanoušků.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).