Hlavní navigace

Sharp zpřístupňuje internet přes televizor

Nové televizory Aquos od společnosti Sharp budou vybavené síťovým rozhraním pro zpřístupnění internetových služeb. Diváci si tak budou moci jen s dálkovým ovladačem v ruce prohlížet webové stránky nebo využívat přímé zákaznické podpory. Službu s názvem Aquos Net představil Sharp na letošním veletrhu spotřební elektroniky CES 2008 v americkém Las Vegas.

Novinka bude dostupná jako první na televizorech SE94U a D74U, které jsou oba připravené zobrazit plné vysoké rozlišení, tedy 1920×1080 obrazových bodů. Internetový obsah si na nich mohou uživatelé prohlížet nezávisle na televizním vysílání, a to buď na celé ploše obrazovky, nebo jen v menším okně.

AQUOS Net poskytuje uživatelům vynikající příležitost, jak získat důležité informace, jako jsou ceny akcií či aktuální informace o počasí, stejně tak ale i možnost přijímat on line rady zákaznické podpory, které jim pomohou s optimálním nastavením obrazu u svých televizorů – to vše bez nutnosti odcházet od televizoru," uvedl viceprezident servisní divize společnosti Sharp Eletronics Bob Scaglione.

Našli jste v článku chybu?