Hlavní navigace

Sharp zpřístupňuje internet přes televizor

18. 1. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
18. 1. 2008

Nové televizory Aquos od společnosti Sharp budou vybavené síťovým rozhraním pro zpřístupnění internetových služeb. Diváci si tak budou moci jen s dálkovým ovladačem v ruce prohlížet webové stránky nebo využívat přímé zákaznické podpory. Službu s názvem Aquos Net představil Sharp na letošním veletrhu spotřební elektroniky CES 2008 v americkém Las Vegas.

Content tip EARLY

Novinka bude dostupná jako první na televizorech SE94U a D74U, které jsou oba připravené zobrazit plné vysoké rozlišení, tedy 1920×1080 obrazových bodů. Internetový obsah si na nich mohou uživatelé prohlížet nezávisle na televizním vysílání, a to buď na celé ploše obrazovky, nebo jen v menším okně.

AQUOS Net poskytuje uživatelům vynikající příležitost, jak získat důležité informace, jako jsou ceny akcií či aktuální informace o počasí, stejně tak ale i možnost přijímat on line rady zákaznické podpory, které jim pomohou s optimálním nastavením obrazu u svých televizorů – to vše bez nutnosti odcházet od televizoru," uvedl viceprezident servisní divize společnosti Sharp Eletronics Bob Scaglione.

Autor článku

Autor pracoval do ledna 2011 ve zpravodajství TV Z1. V redakci DigiZone.cz působil od startu v říjnu 2005 do dubna 2008 jako redaktor, pak i zástupce šéfredaktora.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).